seventy years logo
Thomann își sărbătorește aniversarea! Vă mulțumim pentru loialitate! Descoperiți acum ofertele noastre aniversare La oferte

144 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

113 Recenzii

635 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 18.07. și Vineri, 19.07.
A
Dezamagit
Alex_Lord 10.02.2022
Am returnat primul produs crezand ca este defect. Am primit altul nou in schimb. Ambele aceasi problema: Pe canalul dirty tot timpul de "scurge" niste sunet curat de la chitara. Chiar cu volumul oprit tot im-i aud chitara ca si cum as canta pe clean channel cant sunt pe canalul OD.
Din punctul meu de vedere inutilizabil, cand canti se aude parca ar mai canta o chitara acustica acelasi lucru pe lange tine.

TS
Little monster
The Shepherd 11.01.2023
I like this beast, is small, easy to take with you, is loud enough for indoor concert and it delivers lots of gain. As Ola would say, yes, it chugs. It would have been nice to have separate controls for the eq section, but that's already too much to ask for this price. Is a bang for the buck, especially in this price range.

A
High gain
Adamo8 03.02.2024
Un amp pentru high gain, prea mult pentru pop rock..