La conținutul paginii
seventy years logo
Thomann își sărbătorește aniversarea! Vă mulțumim pentru loialitate! Descoperiți acum ofertele noastre aniversare La oferte

118 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

54 Recenzii

2.190 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Vineri, 9.08. și Luni, 12.08.
Dy
Foarte bune
Dj yvo ionutz 18.06.2024
Foarte practice pentru un eveniment ceva mai mic ,par-urile sunt neasteptat de puternice , per total au lumina suficineta sa acopeeri o petrecere de 50...80 persoane mai ales daca ai si tavan alb

A
nota 10
Anonim 18.11.2016
am vorbit cu cei de la thomann sa aduca aceste lumini pe site pentru a le putea cumpara. aveam deja un set eurolite led kls laser bar pro comandat de pe o alta platforma online doar ca pretul era prea mare . stiam foarte bine ce pot face aceste lumini si vad ca acum sunt foarte cumparate si apreciate

pro : sunt foarte practice , fac lumina foarte puternica si de o calitate impresionanta .
contra : nimic

recomand sa achizitionati 2 seturi de acest tip pentru a putea inlocui schela de lumini!