5 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Caracteristici

Sunet

Măiestrie

5 Recenzii

2.159 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 11.07. și Vineri, 12.07.
H
Adrian Lepadatu
Hyperboreean 11.03.2024
am avut inainte Audeze Penrose.
-sunet:sunet mai precis pentru muzica. Bassul pare sa fie mai vibrant fata de Penrose, unde nu era deloc rau.
in jocuri: Un minus ar fi pozitionarea sunetului in jocurile FPS. Sunetul daca e in dreapta(la ora 3), il auzi putin mai in fata(ora 2-2:30) si putin mai sus. Ceea ce cred ca pe viitor se poate mitiga cu un firmware update
-baterie: extrem de buna, 10 ore cu ele , 89%.Peste Penrose,clar
constructie: mult mai solida decat Penrose, brate de metal acum prind cupa, la fel si banda metalica sus, dar tot este o parte de plastic care uneste bratul de partea de sus, unde am vazut pe forumuri ca la unii crapa, desi la 3 ani garantie nu cred ca ar trebui sa fie un factor care sa te faca sa nu mai cumperi
-microfon: peste Aaudeze Penrose dar inca lasa de dorit, se pot face progrese notabile aici.
-overall: intradevar isi merita renumele de cele mai bune casti audiofile de gaming pe acest segment.
Caracteristici
Măiestrie