5 / 5

Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 10.07. a Czwartek, 11.07.
TS
Bardzo dobra gitara
Tomasz Sekundy 16.01.2023
Nie spodziewalem sie w tej cenie tak dobrej gitary. Nie mam zadnych zastrzezen i, póki co, jestem zachwycony. Szukalem szczególów, aby sie przyczepic, ale naprawde nie ma do czego. Po wyjeciu z kartonu gitara stroila (!).
Wykonanie mojego egzemplarza jest perfekcyjne. Yamaha jest lekka i wyglada swietnie, szczególnie cieszy oczy binding dookola pudla. Progi oraz mostek wykonczone idealnie. Stroiki chodza plynnie i gladko. Regulacja naprezenia gryfu jest latwo dostepna.

Brzmienie cieple (czerwony cedr tak ma?). Nie jest to brzmienie ostre, ani szczególnie jasne, ani plytkie. Tego wlasnie oczekiwalem.
Uklad elektryczny daje brzmienie wyrównane w pasmie. Fajnym patentem jest 3-pasmowa korekcja, w której pasmo Mid mozna dowolnie przestroic. To pozawala dodatkowo stlumic lub wzmocnic czestotliwosci w calym zakresie. Tuner dziala jak nalezy.

Podsumowujac: mialem pewne obawy po wczesniejszym zamówieniu Ovation ze strunami nylonowymi (tamta gitara byla drozsza, a nie byla idealna i odeslalem), ale potwierdzila sie tutaj renoma Yamahy jako najlepszych instrumentów w danym przedziale cenowym.

Polecam, jesli szukasz dobrze zrobionej gitary, która da ci przyjemnosc i pomoze rozwinac skrzydla podczas nauki gry. Gitara takze sprawdzi sie do pól-profesjonalnego grania albo nagran w studiu.