Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 10.07. a Czwartek, 11.07.
UT Twin87
Malej 13.11.2023
Ten mikrofon nie spełnia moich oczekiwań , przy nagrywaniu wokalu męskiego. Jest silny , mocno obrysowany dolny środek pasma , mało dołu , dobry środek pasma i fajna ciepła góra pasma. Za to bardzo ładnie sprawdza sie przy nagrywaniu instrumentów dętych , trąbka, flet, są świetne. To nie jest mikrofon do wszystkiego. Choć jest to z pewnością wysokiej klasy , studyjny mikrofon, ,,,,

30 12 2023 ----
od wielu tygodni używam tego mikrofonu i napiszę ważną rzecz , United UT Twin87- potrzebuje czasu aby doszedł do pełni swoich możliwości. Widocznie wkładka , transformator i obwody elektroniczne muszą pracować dość długi czas aby brzmienie stało się pełne i mocne. Najniższy dół pasma , jest obecny ale nie przeszkadza, dół od 120 Hz do 220 Hz stał sie pełny i okrągły z lekką ale solidną prezentacją w cześniej był mocno obrysowany , teraz sie wypełnił.. Pasmo środkowe , stało się szczegółowe i czyste , dokładne . zaś wysokie częstotliwości , są precyzyjne , bardzo prawdziwe , transjety są niezwykle naturalne ale bez wybijania sybilantów. Podoba mi się ten mikrofon podwyższam ocenę za brzmienie o jedną gwiazdkę. Jest ważna rzecz w używaniu tego mikrofonu, On jest ciężki , potrzebuje bardzo stabilnego statywu , a śruby trzeba solidnie przykręcać. Trzeba oo tym pamiętać , nie jest to wygodny mikrofon do nagrań ale ma świetne brzmienie wyraźnie bazujące na brzmieniu starych niemieckich mikrofonów Noumann,i dlatego zostanie ze mną.

AG
Doskonaly mikrofon
Andrzej Golda 31.01.2023
Rewelacyjny mikrofon. Nie wiem jak brzmi oryginalny U87. Wystarczy ze po nagraniu wokalu lub gitary akustycznej praktycznie nie trzeba uzywac korekcji. Ma piekny sound. Wokale swietnie siedza w miksie. Bardzo czuly i uniwersalny. Rewelacja !