Thomann E-Guitar Gigbag BK

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 5.07.
Brakuje mocowania gryfu
Mariuszo 30.11.2021
Przydała by się opaska na rzep, do usztywnienia gryfu. Poza tym pokrowiec na poziomie innych za 100zł, które oglądałem w sklepach.

W
Dobry futerał za taką cenę
Westfalak 29.06.2023
Tani z dobrą jakością, nic dodać nic ująć

S(
Dobry pokrowiec
Slawek (Slajab) 13.09.2020
Jest to dobry i starannie wykonany pokrowiec do przechowywania gitary w warunkach domowych i podczas krótkich podróży. Jedyną niedogodnością może być brak podkładki pod gryf co powoduje iż główka gitary dotyka do pokrowca co może prowadzić do rozstrajania się instrumentu podczas transportu.

Generalnie porządny wyrób za małe pieniądze.

D
Trochę cienki)
Dimitij 07.07.2023
Zwykły pokrowiec.
Trochę cienki jest, ale za tę cenę nic złego nie mogę powiedzieć. Ma problemy z zamkami, a konkretnie z paskiem (może ja poprostu dostał taki egzemplarz)

D
Dziadekhol 09.10.2023
Bardzo dobrze starannie wykonany pokrowiec.Może wydaje się cienki ale spełnia swoje zadanie.Instrument bez szwanku przetrwał swoją podróż w komunikacji miejskiej.Udany zakup.