dynamika

Thomann 10H Ocarina C3 Alto F.Galliani

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 11.07. and Piątek, 12.07.
S
Okaryna C3 Alto Fabio Galliani
Szczecinianin 26.02.2021
Piękny i czysty ton! Otwór na mały palec lewej ręki jest większy, jedyny podwójny to otwór dla małego palca prawej ręki.
Instrument leży w rękach zupełnie inaczej niż inne znane mi z doświadczenia okaryny, chwilę trwało zanim przywykłem. Dzięki masywnej budowie instrument jest być może odrobinę cięższy niż inne znane mi okaryny ceramiczne. Do instrumentu dołączona jest szkoła gry w dwóch językach, niemieckim i angielskim, oraz cudowna płyta Maestro Fabio Gallianiego i jego zespołu. Szkoda tylko, że to nie DVD, wtedy można by było patrzeć na dłonie Mistrza i uczyćsię wzrokowo

Gorąco polecam!

PS - Notka na płycie informuje, że Maestro Galliani gra na kilku instrumentach Hansa Rottera i podaje na jakich, ale byłoby lepiej, gdyby typ okaryny podany był przy tytule każdego utworu. Ułatwiłoby to wybór instrumentu, zwłaszcza gdy kupuje się go bez możliwości osobistego wypróbowania, i grę ze słuchu wraz z płytą.
dynamika