Showtec Phantom 65 LED Spot

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 29.06.
a
Dobra głowa w dobrej cenie
amplitron 04.01.2022
Produkt jest wykonany solidnie i jest całkiem dobrej jakości. Źródło światła jest wystarczająco jasne w zaciemnionych pomieszczeniach, jednak w bardziej otwartych i jaśniejszych przestrzeniach może być niewystarczające. Fajnie, że istnieje możliwość wyboru orientacji wyświetlacza (w zależności od sposobu montażu) oraz łatwej wymiany gobo (można podmienić na własne).

Na minus niestety generowany przez nie hałas, chociaż na koncertach nie ma to większego znaczenia. Szkoda również, że na kole kolorów mamy niemalże dwa identyczne odcienie zielonego.

r-
świetna głowica - polecam 2 a już na pewno zestaw 4 sztuk
red - dj 09.01.2024
posiadam już cztery sztuki i jestem mega zadowolony co potrafią. cicha praca, dobre gobo i kolory i pryzmy, bezawaryjne, łatwość czyszczenia, połączone razem robią dobre show. obecnie mocniejszych nie potrzebuje.

w
Głowica- top!
wistol 16.06.2024
Na plus: wykończenie, moc światła, waga, kolory, funkcjonalne goba. Bez zastrzeżeń. Polecam!