Dostępny za 5-7 tygodnie
Dostępny za 5-7 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

B
Brodwell 12.01.2024
gitara po zakupie wymagała niewielkiego ustawienia- wyregulowałem mostek odnośnie naciągu sprężyn, obniżyłem mostek i zmieniłem trochę krzywiznę gryfu, co zrobiłem sobie sam, czynności te nie wymagały ingerencji lutnika, jak to często bywa przy zakupie nowych gitar.

Jakość wykonania gitary jest doskonała, nie ma się naprawdę do czego przyczepić.

Gitara była zapakowana i zabezpieczona w sposób perfekcyjny- gitara nawet się nie rozstroiła podczas podróży.

Mostek- po zabawie wajchą zachowuje strój.

Odnośnie brzmienia to muszę stwierdzić, że jest znakomite, a dzięki funkcji push and pull w potencjometrze tone wachlarz brzmień jest bardzo szeroki.

Ogólnie szukałem dla siebie gitary, która będzie właściwa i do cięższych brzmień, aż po delikatne cleany, tak aby na koncertach nie musieć co chwila zmieniać gitary- w zależności od tego jaki kawałek ma być grany.

Ten model zapewnia i jedno i drugie. Każdy gitarzysta- od metalu- po rock, lub nawet lżejsze brzmienia, znajdzie coś dla siebie i będzie usatysfakcjonowany.

Do tego sustainiac daje dodatkowe pole do popisu i umożliwia realizowanie bardzo ciekawych pomysłów.

Polecam ten model.

Na zakończenie odnośnie Thomanna wskazuję, że obsługa była realizowana na bardzo wysokim poziomie. Gitara została nadana najszybciej jak się dało (na 2 dzień roboczy po zamówieniu), a przesyłka dotarła do mnie dzień wcześniej od planowanej dostawy.

Kontakt z opiekunem zamówienia bardzo dobry i szybki.