dynamika

Pearl Flutes PF-525 RBE Quantz Flute

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 28.06.
MP
Doskonały!
Mateusz Pieńkowski 06.02.2024
Doskonały model fletu w świetnej cenie. Cena =jakość nie zawsze się zgadza. Ale akurat tu nie mam najmniejszych wątpliwości. Wykonanie futerału, piękna zieleń, sztywny i wodoodporny pokrowiec na najwyższym poziomie.
A jeśli chodzi o sam flet.. Bajka! Pięknie lśni, świetna, precyzyjna mechanika. Działa bardzo dobrze, nie trzeba używać dużego nacisku. Przede wszystkim jego waga! Jest lekki jak piórko!
A to przekłada się na czas gry, nie obciąża rąk i gra się na nim z niesamowitą lekkością.
Niskie tony są mięsiste, czyli takie jak powinny brzmieć w porządnym flecie.
Mam go nieco ponad miesiąc i jestem usatysfakcjonowany nim i codziennie odkrywam więcej. Główka świetnie wykonana. Płytka ustnikowa jest bardzo wygodna w grze.
Jeżeli szukasz niedrogiego ale dobrego instrumentu, to serdecznie polecam Ci ten model Pearl'a. Zapomniałem dodać, że wysokie tony nie piszczą, da się grać pełnym dźwiękiem nawet grając bardzo cicho.
Bardzo polecam i jestem ogromnie zadowolony z zakupu w Waszym najbardziej profesjonalnym sklepie, z jakim miałem do czynienia.
dynamika