Old Blood Noise Endeavors Sunlight Dynamic Freeze Reverb

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 28.06.
C
Twój psychodeliczny poranek ciąg dalszy.
Cyyryl 11.04.2022
Wyobraź sobie, że wychodzisz przed świtem i spoglądasz na horyzont. Wydobywające się łuny światła zaczynają dziwnie kołysać liśćmi, które wibrują tak, że barwa z nich zaczyna się wytracać a następnie wraca w innym odcieniu. Robisz krok, który jest jak fala, która to zmienia i dopóki nie zrobisz następnego to świat tak zastyga. Rozumiesz?

Poza tym, to bardzo porządny reverb, da radę ustawić "zwyczajne" ustawienia. Swoją drogą, super grafika na puszcze.

s
shoegazy monster
szaryp 05.05.2023
If you are interested in a subtle reverb to add just a little sprinkle of space... keep looking. This is an incredible shoegaze machine, great for walls of noise, synth-like freezes and drawn out ambient soundscapes.
Has a lot of cool features that prevent it from going out of control though so it won't get stuck self oscillating like some vintage effects.