Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 4.07. a Piątek, 5.07.
K
NUX AC80 Stageman II
Kasik 12.04.2024
Super wzmacniacz o krystalicznym dźwięku po podłączeniu gitary akustycznej.
Idealne narzędzie dla muzyków poszukujących czystości brzmienia i doskonałej reprodukcji dźwięku. Dzięki wysokiej jakości komponentom i precyzyjnemu wzmacnianiu sygnału, taki wzmacniacz potrafi wyostrzyć każdy niuans brzmienia gitary akustycznej, sprawiając, że każda nuta zabrzmi klarownie i pełni harmonii. Dodatkowo, obecność efektów dźwiękowych takich jak reverb czy chorus oraz aplikacja w smartfonie może dodać głębi i przestrzeni brzmieniu, tworząc niesamowitą atmosferę muzyczną. W rezultacie, grając na takim wzmacniaczu, muzyk może cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i pełnym spektrum brzmienia gitary akustycznej.

W
Jestem w szoku
Wypas7 26.05.2024
Mój nowo zakupiony NUX 80 mnie zaskoczył w każdym calu. Gdy zabrałem go ze sobą na imprezę urodzinową w lokalu - około 30osób. To gdy nagle zabrakło prądu (ogromna burza) i wyłączył się mój duży sprzęt Yamaha powermikser i wszędzie światło zgasło to było słychac tylko z tego piecyka muzykę. Wszyscy byli zdziwieni jak to ślicznie brzmi. Do tego stopnia, że jeden z gości zakupił go ode mnie 😉. Miałem też podłączona gitarę i wokal. Wszystko idealnie. Polecam