Millenium Desktop Monitor Stand DM3

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 10.07. and Czwartek, 11.07.
F
Millenium DM3 - estetyczny, solidny i tani stojak glosnikowy
Fenris_Yeager 04.04.2019
Jest to mój pierwszy kontakt z produktami marki Millenium i musze przyznac, ze jestem pozytywnie zaskoczony stolowymi stojakami glosnikowymi Millenium DM3.
Dostarczane sa w skromnym kartonowym opakowaniu, w trzech czesciach jako zestaw do montazu. W komplecie, oprócz stopy stojaka, nogi oraz podstawy monitora z silikonowa nakladka antyposlizgowa, otrzymujemy tez instrukcje, sruby montazowe oraz klucz imbusowy. zadne dodatkowe narzedzia nie sa potrzebne do montazu a instrukcja w sposób klarowny wyjasnia sam proces jak i regulacje stojaków.
Wszystkie elementy sa wykonane z metalu i od razu po wyjeciu z opakowania czujemy w rekach ze mamy do czynienia z solidnymi elementami o slusznej wadze. Zlozenie stojaka zajmuje okolo 5 minut. Troche klopotliwe jest nalozenie antyposlizgowej maty silikonowej na górna podstawe. Mata ma waski rant który nalezy naciagnac na krawedz podstawy, niestety lubi on zeskoczyc z drugiej strony krawedzi podstawy gdy dumni z siebie juz prawie konczymy montaz ;) Po zlozeniu, stojak prezentuje sie bardzo estetycznie, elementy metalowe sa malowane proszkowo na matowa czern. Stopa jest wyposazona w cztery gumowe nózki które izoluja przed przenoszeniem wibracji monitorów odsluchowych na blat biurka. Noga posiada czterostopniowa regulacje wysokosci i wyposazona jest w solidny zatrzask. Pokretlo i mechanizm regulacji kata nachylenia podstawy jest solidny i pracuje z wyczuwalnym oporem. To dobrze wrózy na przyszlosc, watpie aby kiedykolwiek samoistnie poluzowal sie. Mata silikonowa zapewnia dobre trzymanie monitorów, nie ma wiec obaw ze monitor zsunie sie lub obróci w wyniku nieumyslnego tracenia stojaka. Podstawa ma rozmiar 220 x 180 mm, lecz bez problemu postawimy na nim monitor o wymiarach 284 x 211 mm i wadze 7.5 kg. Maksymalna dopuszczalna waga obciazenia to 15kg co sugeruje ze i wiekszy monitor np. z woofer'em 8" móglby spokojnie utrzymac sie na stojaku.
W skrócie, Millenium DM3 to solidne, estetyczne stojaki glosnikowe w dobrej cenie. Polecam!

Plusy:
+ estetyczny wyglad
+ solidne wykonanie
+ antyposlizgowa mata silikonowa
+ 4-stopniowa regulacja wysokosci
+ uchwyt na przewody
+ cena

Minusy:
- rant maty silikonowej móglby byc szerszy aby ulatwic jej montaz i ustabilizowac umocowanie na podstawie

w
Solidny i w dobrej cenie
witko 29.10.2020
Bardzo solidny stojak na monitory studyjne. Kupiony po bardzo długiej analizie podobnych, dostępnych na rynku produktów. Duży zakres regulacji. Na minus: stalowe elementy które stoją na blacie, są lakierowane na czarno - ten lakier czasami w procesie produkcji odpada. Dwa razy zdarzyło mi się wyciagać nowy produkt z pudełka, z ubytkami lakieru na krawędziach. Reklamowałem przez to produkt przez nieestetyczny wygląd.

SW
Podstawki są zawodowe
S?awek Walczyk 19.08.2022
Wykonanie na 5 stabilność również kształt i wygląd bardzo ładny, dobrze izolują wibracje.