Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 3.07. a Czwartek, 4.07.
O
Ten piecyk ma moc...
OriginPio 12.02.2024
Brzmi lampowo tak jak powinien. Nie jest tak prosty jakby się wydawało tzn. jest dużo możliwości brzmień. Pętla fx jest bardzo dobra. Pedały overdrive nie brzmią na tym piecu tak soczyście jak na fenderach niektórych, są jakby bardziej zaokrąglone. Wyjście DI jeśli ktoś myśli o nagrywaniu to raczej odpada bo piecyk dość nisko brumi ale to nie przeszkadza w graniu. Wykonanie jest bardzo fajne ale nie idealne u mnie np. dioda delikatnie odstaje ale zostawiłem to jak jest w niczym to nie przeszkadza. Jest piękny chociaż czasem jak się wejdzie za bardzo w wysokie tony to aż krzyczy. Blues, jazz potrafi grać bardzo ciepło jak się zjedzie tony wysokie. Docenią bardziej zaawansowani gracze. Jest urzekający mi służy do grania w domu ale mocy spokojnie wystarczy na próbę z zespołem. Dzięki Thomann towar od was pierwsza klasa (sprzęt prosto z fabryki) czego nie mogę powiedzieć o moich krajowych sklepach.

M_
Sound A+ / Finish B
Master _Rockfan 04.09.2023
Sound was better than expected and booster makes a great job. Finished is not the best quality but looks good for the eye.
Definitely sounds better if you connect a 2x12 cabinet or bigger but for home and solo-practice the 10" Combo does the work greak