Marshall MRPEDL91003 Footswitch

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 11.07. and Piątek, 12.07.
J
rewelacja
Jan5688 28.11.2014
Bardzo przydatny i przedewszystkim porecczny przedmiot.Jakosc wykonania produktu na wysokim poziomie.Jest on solidny z gumkowym podlozem co umozliwia skuteczna przyczepnosc na wszelkiego rodzaju podlozu tak wiec podczas zmiany kanalu poprzez nacisniecie go stopa nie przesuwa sie po podlodze.Czarny kolor z logiem producenta odzwierciedla to z czym kojarzy sie ta marke z precyzja wykonania i kunsztem samym w sobie.Polecam go wszystkim ktorzy chca oszczedzic czasu na schylanie sie do wzmacniacza za kazdym razem gdy chcemy zmienic kanal i z pewnoscia urozmaici to i przyspieszy gre na gitarze.Cena jest w zasiegu kazdego kto ceni sobie wygode i oczywiscie nie jest to przedmiot bez ktorego bysmy nie dali rady sie obejsc a warto go miec.