Dostępny za 3-4 tygodnie
Dostępny za 3-4 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

j
Bardzo dobry instrument
jeżyca 26.05.2023
Jedna z lepszych bezprogowych gitar basowych w tym przedziale cenowym.
Wykonczenie jest doskonale, zadnych wad lakieru na body, gryf satynowy bardzo przyjemny w grze. Jedynie spasowanie gryfu z korpusem mogloby byc dokladniejsze, ale nie jest zle.
Podstrunnica hebanowa z naniesionymi znacznikami progów, ulatwiajacymi gre mniej doswiadczonym muzykom którzy dopiero zaczynaja gre na bezprogowym basie. Znaczniki te wykonane sa dosyc dyskretnie i nie rzucaja sie zbytnio w oczy.
Podstrunnica jest pieknie polakierowana, co znakomicie przedluzy jej zywotnosc i ulatwia gre.
Glówka gitary o typowym dla Sire ksztalcie (kwestia gustu, mnie nie zachwyca), nie jest zbyt ciezka, gitara nie nurkuje. Wyposazona jest w otwarte klucze, które dzialaja precyzyjnie i dobrze trzymaja strój.
Elektronika na bardzo dobrym poziomie, brzmienie gitary typowe dla jazz bassa Marcusa Millera. Aktywny preamp pozwala ukrecic bardzo róznorodne barwy dzwieku.
Milym dodatkiem jest to, ze kupujesz gitare, która od razu ma zalozone plaskie struny dobrej jakosci.
Bardzo polecam te gitare, za taka cene nic lepszego nie znajdziesz.