Dostępny za 8-10 tygodnie
Dostępny za 8-10 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

Strzał w dziesiątkę
Michalabughayev 07.07.2024
Planowałem już długo kupić swój pierwszy bas i dużo zajęło mi zdecydowanie się na jakiś konkretny. Jestem dużym fanem The Beatles więc postanowiłem że kupie bas hofnera z uwagi na to że to z tych basów korzystał Paul McCartney. Nie miałem dużych oczekiwań i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Bas jest przepiękny, świetne wykonanie , bardzo wygodna gitara ,( a szczególnie szyjka) , wszystko tak jak powinno być. Bas bardzo lekki i wygodny , jedynym potencjalnym problemem może być średnie wyważenie gitary , z uwagi na to że jest to pudło i gitara jest pusta w środku co w połączeniu z lekko cięższą szyjką sprawia że gitara na pasku podczas grania w pozycji stojącej "nurkuje" główką w dół. Dla mnie nie jest to duży problem , ponieważ powstrzymuje ją od tego moja ręka podczas grania i nic nie idzie w dół. Jeżeli kogoś to irytuje to może kupić sobie pasek z takiego materiału żeby siła tarcia była na tyle duża że gitara sama z siebie się nie ruszy przez to że jest na tyle lekka. Dźwięk jest super i nie ma nic do zarzucenia. Bardzo ciepłe i przyjemne dla ucha brzmienia.