Harley Benton HB-15GXD JamBox

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 5.07.
Az
Mały wariat
Adam z Lublina 31.03.2021
Witam wszystkich mam nadzieję że mój opis i pierwsze wrażenia przybliży was do podjęcia decyzji o zakupie tego produktu.
I tak obsługa jasna, prosta, czytelna zero komplikacji.
Właściwości dżwięk na czystym brzmieniu gitary na maxa jest czysto dzwięk wyrażny bez żadnych zniekształceń , głośnik delikatnie szumi. W pokoju 20m2 gram na 10 h i wystarczy jest moc.
Efekty brzmieniowe AMP pozwalają na pozyskanie różnorodnej barwy od delikatnego pływania wśród mgieł po wodzie do porządnego sztormu z piorunami. Jest się czym pobawić popróbować poszukać swoich klimatów.
Wykończenie zwykłe proste bez żadnych udziwnień nie widać jakiś niedoróbek bez zastrzeżeń.
Wyjście słuchawkowe duży jack +
Automat rytmiczny dla początkujących wielki +
Zakupiłem głośniczek wraz z gitarą Harley Benton SC-Custom II Vintage Black jest to mój pierwszy zakup gitary elektrycznej (no drugi ale to w opinii o gitarze) i głośniczka jestem bardzo miło zaskoczony.
Nadmieniam że jestem muzykiem amatorem od kilkudziesięciu lat gram na instrumentach klawiszowych i nie posiadam wiedzy o gitarach i urządzeniach aby wypowiadać się co jest dobre a co najlepsze . Jak dla mnie to produkt przeszedł moje oczekiwania myślałem ze będzie gorzej same +++++ .

10 euro więcej lopper 2 scieżki , 2/3 min nagrania , przełącznik nożny
Najlepsi w tej klasie.

Combo mini
Arek1976 13.07.2021
Bardzo ciekawe malutkie combo do ćwiczeń. Dźwięk za te pieniądze ok. Polecam

S
Na początek idealny
Saszka 02.06.2024
W tej opinii opowiem co myślę na temat tego wzmacniacza. Jest to mój pierwszy wzmacniacz, ma on świetny stosunek ceny do jakości oraz jest bardzo prosty w obsłudze. Dźwięk z niego jest ciepły i przyjemny. Jak na wzmacniacz o mocy 15W gra całkiem głośno grałem na scenie i na wielkiej sali gimnastycznej i było go słychać na drugim końcu. Co do efektów, jak na początek zupełnie wystarczają, ale tu mam jedno zastrzeżenie przy korzystaniu z phasera czasem zaczyna strzelać, nie wiem czym jest to spowodowane ale stało się to tylko 2 razy więc nie narzekam. Automat perkusyjny zadowalający jest dużo podkładów.
Podsumowując: za taką cenę jest to świetny wzmacniacz szczególnie dla początkujących. Z ręką na sercu polecam i jeszcze raz polecam.

G
Tani a dobry
Gregzary 28.07.2023
Do ćwiczeń i gry w domu idealny