Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy
Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy

Ten artykuł został wyprzedany i jest zamówiony ponownie u dostawcy. Niestety dostawca nie jest w stanie zagwarantować terminu dostawy w czasie najbliższych trzech miesięcy. Zalecamy wybór alternatywnego produktu z naszego sklepu.

Tz
Duzo gitary za te cene
Tomasz z Wawy 27.12.2018
Skoncentruje sie na rzeczach o których nie mozna przeczytac/obejrzec w recenzjach. Wykonanie dobre. Lutnik musial przeszlifowac/wyrównac 12 progów, poza tym troche tylko nieznacznie poszerzyc szczeliny w siodelku. Reszta ok. Jak na te cene akceptowalne. Gitara przychodzi ze strunami 10-46 EB. Strój trzyma niezle. Podstrunnica lakierowana. Nie bez powodu. Wykonana jest z orzecha amerykanskiego, który ma wystarczajaca, ale nie cudowna twardosc. Poza tym srednie/duze pory, wiec moze chlonac pot i brud. Nic dramatycznego. Mozna sciagnac lakier albo nie. Kwestia gustu. Rickenbacker takze lakieruje podstrunnice w niektórych modelach. Nie mówiac o tych gitarzystach którzy robia to samodzielnie. W kazdym razie to nie wada, a zamysl konstrukcyjny. Broadtrony robia wrazenie. Radzi sobie z kazdym gatunkiem, ale najlepiej sprawdzi sie w bluesie, rocku, folku, jazzie. Dla zwolenników ciezkich brzmien sa lepsze propozycje w tej cenie. W naturze prezentuje sie lepiej niz na zdjeciach. Nie zaluje wydanych pieniedzy.