5 / 5

1 Opinia

Dostępny za 5-7 tygodnie
Dostępny za 5-7 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

a
PERFECT AMP FOR ROCKER
areks 16.06.2024
Mam PINK TACO V2. Brzmi genialnie ale popsuł się na gwarancji. Friedmany brzmią genialnie więc kupiłem Friedman 70th Anniv. T-7020 Head. Ten AMP jest bardzo rockowy w sferze brzmienia. Ma całą masę korekt brzmienia co sprawia, że jest bardzo uniwersalny. Jeśli ktoś stwierdził, że dziś już lampowy AMP nie ma sensu bo mamy profilery/modulery to powinien spróbować tego Friedmana. Mnie przechodzą ciarki gdy uderzam w struny na gitarze podłączonej do niego. Brzmi fantastycznie jak wszystkie Friedmany, które miałem. Jest bardzo ładnie wykończony. Jedyne zastrzeżenie to obsługa tych switcha i gałek typu PULL. Jest do tego dosyć słaby dostęp bo są malutkie. Ja jednak zamiast kręcić gałkami wół grać a do tego ten wzmacniacz się idealnie nadaje. W porównaniu do PINK TACOV2 ten AMP jest bardziej zróżnicowany brzmieniowo. Ma więcej możliwych do uzyskania brzmień. PiNK Taco V2 bardziej kojarzy mi się z brzmieniami rockowo/metalowymi.