Electro Harmonix Pitch Fork Pitch Shifter

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 3.07. and Czwartek, 4.07.
PA
Pitch Fork wygrywa z innymi Pitch Shifterami!
Piguła/The Analogs 23.03.2023
Prosta obsluga to jego zaleta. Mialem rózne urzadzenia tego typu i zawsze mialem problem z ich ustawieniem. W tym "maluchu" podwyzszane i obnizane oktawy stroja- polifonia na najwyzszym poziomie technologicznym. Dwa pokretla i nie trzeba niczego wiecej. Jednym ustawiasz wartosc obnizenia/podwyzszenia dzwieku a drugim okreslasz ile ma zostac twojego wyjsciowego dzwieku w brzmieniu. nic wiecej- zadnego czary-mary ani hokus-pokus. Najlatwiejszy i najskuteczniejszy P-shifter swiata!

Świadomy wszystkich obejrzanych testów..
Adamu 04.03.2024
... PitchFork, to moim zdaniem najlepszy wybór - mnogość funkcji bardzo kusząca.
Ten piękny obraz niesponsorowanej (?) opinii, może zakłócać głos wielu użytkowników o metalicznym brzmieniu, a dla mnie jest to zaleta.. co komu pasuje.

Używałem dwie metody, czyli
z pedałem ekspresji i bez.
Ostatnio odłączyłem kabel TRS od pedału ekspresji ale drugi Jack został w gnieździe Pitch Fork i okazało się, że Detune brzmi inaczej na m2 M2, M3 moim zdaniem bardziej naturalnie, bliżej chorusa. To takie moje odkrycie, które może jest opisane w instrukcji .. nie wiem albo okaże się jest wynikiem mojej
niewiedzy.
W moim przypadku glissy polifoniczne, to moja ulubiona zabawa . Bardzo inspirujący produkt..

Myśle o wygodniejszym, zewnętrznym przełączniku Latch. Zastanawiam się czy nie stracić gwarancji i nawiercić otwór na następne gniazdo (jesli sie zmieści) do kontroli tej funkcji z poziomu stopy.

Teraz wracam do zabawy.

D
na razie najlepszy PS w kostce jaki miałem
DR_KROSS 05.09.2022
Mały, kompaktowy, robi to co potrzeba i jest polifoniczny (w przeciwieństwie do BOSS PS-5). Mało szumi i nawet daje radę stać przed przesterem ze wzmacniacza lampowego. Używam do obniżenia regularnego stroju.