seventy years logo
Thomann świętuje rocznicę! Dziękujemy za współpracę! Odkryj nasze oferty rocznicowe już teraz. Do ofert

Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 17.07. a Czwartek, 18.07.
B
Znakomity
Bertoldus 06.08.2023
Mikser jest znakomity. Pozwala wpływać na miks audio, daje dużą swobodę przełączania wideo. Można posadzić kilka osób do obsługi na raz, aby sterowały przez sieć.
Brak możliwości odtwarzania audio i wideo z pamięci; mediaplayer podaje tylko statyczne plansze. Z tym szczegółem sprzęt byłby jeszcze lepszy.
Mimo to polecam.

p
Super sprzęt
pjurago 27.10.2023
Korzystamy z niego od dwu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. To że nagranie może być otwarte w Davinci Resolve i zawiera materiał źródłowy z możliwością edycji cięć jest naprawdę wygodne i dzięki temu oszczędzamy wiele czasu podczas edycji.

?m
👍
???? mateusz 09.03.2021
Idealnie sprawdza się przy realizacjach video z małą ilością kamer (max 4). Wbudowany streamer bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. Jak wiadomo - blackmagic to najlepszy stosunek jakości do ceny.