Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 10.07. a Czwartek, 11.07.
Ki
Jeden z najbardziej wszechstronnych mikrofonów.
Karolina i W?odzimierz Tuz 08.12.2022
Kupiliśmy AKG C414XLS w 2018r.i od tego czasu jest używany w domowym studiu, więc opinia jest poparta dosyć długim doświadczeniem. Znakomicie sprawdził się na gitarach: akustycznej, klasycznej, elektrycznej (podstawiony do piecyka), nagrywaliśmy też flet poprzeczny drumlę, akordeon i kontrabas. Ostatnio piec basowy bardzo mocno rozkręcony, wcześniej jeszcze perkusjonalia. Każde źródło dźwięku znakomicie zarejestrował, w przypadku rejestracji gitar i kontrabasu dodatkowo dostawiony był dwukrotnie droższy mikrofon, który zabrzmiał mniej szczegółowo, więc został AKG. Nagrywaliśmy też wokale, również brzmiał dobrze. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Zdecydowanie polecamy, zwłaszcza jeśli ktoś potrzebuje jednego wszechstronnego mikrofonu na początek.

C
Cello5 13.05.2021
To chyba jeden z najbardziej wszechstronnych mikrofonów. Używam głównie omni w AB. Brzmi bardzo naturalnie, bez widocznej equalizacji.