kezelés

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 15.07. és Kedd, 16.07. közt.
BT
Könnyű, olcsó, jól szól
Bartha Tamás 11.10.2019
Ez egy kíváncsiságból elkövetett vásárlás volt, túl olcsó, hogy igaz legyen jeligéri, de végül megtartottam az erősítőt. Ez az egyik legolcsóbb kapcsolóüzemű basszusfej a piacon, ez érződik olyan kivitelezési dolgokon, mint a fordítva bekötött aktív-passzív kapcsoló (szériahiba). A kivitel viszont elég szép, a súlya nagyon kevés, és belefér a thomann premium tok első zsebébe kábelekkel együtt. Nekem tetszik az EQ, nem a megszokott frekvenciákon működik. Minden középállásban talán egy picit kevesebb magasa van, mint más erősítőknek, ezt könnyen lehet korrigálni pici emeléssel. Több drága erősítővel hasonlítottam már össze, és mindig jól szerepelt. Ár/érték arány bajnok. Akinek nagy hangerő kell, válassza az 500 wattos verziót, ez egy átlagosan hangos zenekarba elég egy jó ládával. Kíváncsi vagyok, mennyire lesz tartós. Én eddig elégedett vagyok, és ajánlom.
kezelés