Tovább az oldal tartalmához
seventy years logo
A Thomann jubileumot ünnepel! Köszönjük hűséged! Fedezd fel évfordulós ajánlatainkat. Tovább az akciókhoz

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 30.07. és Szerda, 31.07. közt.
w
Nagyon jó gitár
wormed 30.12.2020
Nagyon jó gitár, kis helyen elfér.
A tremoló jól tartja a hangolást. a humbuckereknek szép hangja van. Kinézetre aktív pickupnak tűnnek, de valójában ezek passzív pickupok.
A közpéső single coil-t feleslegesnek érzem. Hangerőben rendesen alulmúlja a két humbuckert. Így nem is használom. Double ball húrokat lehet csak rárakni, de ez áthidalható, ha ebay-en veszünk hozzá egy kiegészítőt. Gyakorlatilag a nyak végén lévő húrlábat kell lecserélni. Pár ezer ft-os cucc. Olvastam valamelyik fórumon, hogy rossz minőségű gitárokat gyárt a Steinberger, de szeritnem ez csak a régi Kínában gyártott szériákra igaz. Az újakat már Indonéziában gyártják, sokkal jobb minőségben.
A gyári setup egyébként kicsit magas húrokkal érkezett, de ez beállítható.

Z
Praktikus
Zolibuvar 14.08.2019
Első sorban azèrt vàlasztottam a Steinbergert, mert kis mèrete miatt, könnyen tudom szàllítani. Csak felkapom ès viszem magammal "mindenhova".

Elkèpesztően kènyelmes, hogy se feje, se teste nincs a gitàrnak. Minden olyan dolgot lefaragtak róla ami felesleges. Akàr egy kènyelmes fotelben is elfèr az ember ölében.

A húrok kissè magasan voltak, de egy szakember segített beàllítani mind a húrmagassàgot mind az oktàvokat. Mindenkèpp èrdemes elvinni beàllítatni egy szervízben mert sokkal kènyelmesebb lett a hasznàlata a beàllítàs utàn.

Összeségèben nagyon szeretem ezt a gitàrt és bàr az én pènztàrcàmhoz mèrve elèg dràga volt, mègis úgy gondolom megèrte az àràt. Abban a nem várt esetben, ha összetörne vagy tönkremenne, újból ezt a tipust válsztanám.