Stageworx LSA28-36 Stand Adapter 28-36mm

Szállítás megközelítőleg Szerda, 3.07. és Csütörtök, 4.07. közt.
DP
megéri
DJ PALA 10.03.2021
Azért vettem ezt az adaptert, hogy a fényállvány rúdjára fel tudjam szerelni a 36mm-s hüvellyel rendelkező fényadaptert. Szóval adapterre húzok adaptert. :) Van egy régi izzós Flash Swing fény effektem amihez itt vettem egy fém adaptert, hogy a hangfal állványra fel tudjam szerelni, de mivel azt nem tudom olyan magasra kitolni, mint a fény állványokat, így ezzel az adapterrel fény állványra is tudom rakni ezt a központi fényt. Jó az anyaga, könnyen tudom használni. Ezen felül a fényállványra rá tudok így rakni olyan fényhíd tartó adaptert is, aminek 36mm-es átmérője van így nem csak a decotruss-t tudom feltenni rá, anem rendes alu trusst is, de hangfalat is rá tudok tenni, szóval nagyon sok felhasználási módja van.