kezelés

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 1.07. és Kedd, 2.07. közt.
D
Dániel 22.03.2019
Elegáns, kompakt és teszi a dolgát!

Felhasználás:
Multieffekt pedál mellé vettem végfoknak, koncertekhez, ládával összekötve, hogy ne kelljen egy 20 kilós fejjel, meg 30 külön lábpedállal vacakolnom.

Kíváncsi voltam, mennyire lesz elég a 170 W, szerencsére nem csalódtam.
Próbateremben, dob, basszus és egy másik gitáros mellett elég a negyedéig feltekerni, hogy rendesen megszólaljon, koncert közben, a tisztességes hanger?ért is elég csak a feléig felcsavarni.

Külön öröm a 3 különálló EQ poti, mivel abból sosincs elég a földön! :D

A legjobb benne, hogy az effektpedálom és Power Stage, kompakt méretének köszönhet?en, egyetlen hordozható tokban is elfér, így a "gitár fejem" végre könnyen mozdíthatóvá vált.

Ha bárki Multieffekt pedálja mellé keres megbízható és hordozható végfokot, csak ajánlani tudom! <3
kezelés