kényelem

Sennheiser HD-300 Pro

Szállítás megközelítőleg Kedd, 9.07. és Szerda, 10.07. közt.
A
Kényelmes, tiszta hangzás - túl kevés mély
AkosGeza 04.09.2019
Zenésztársamnak vettem (dobos), aki monitorozáshoz használja, ezen kapja a metronómot (is). Erre kiválóan megfelel.

Én is kipróbáltam, és azt tapasztaltam, hogy szuper kényelmes, nagyon igényes kivitelezésű darab.

Nem a legolcsóbb fejhallgató, de ár/érték aránya rendben van.

Tiszta, definiált hangzása van, a cintányérok gyönyörűen szólalnak meg. Sajnos a mély tartomány kevésbé hallatszik, én mint basszusgitáros nem ezt választanám monitorozáshoz, mixeléshez főleg nem, mert túl sok basszust tolnék.

Nincs hozzá hordozó tasak, ami érthető egy monitor esetében, de mi egy próbaterembe járunk le, és nem ott tartjuk a fejhallgatót. Nem probléma, valószínűleg minden háztartásban akad valami tasak / szatyor, amit befoghatunk erre a célra.

Kapunk viszont egy 6,3-as jack adaptert.

Hangerőállítás sincs rajta, ami a mi esetünkben nem tragédia, ha a dobos jelez (fel vagy le), én meg tekerem a potit az audio interface-en.
kényelem