seventy years logo
A Thomann jubileumot ünnepel! Köszönjük hűséged! Fedezd fel évfordulós ajánlatainkat. Tovább az akciókhoz

Knobloch Strings Double Silver Carbon CX 300ADC

Szállítás megközelítőleg Hétfő, 15.07. és Kedd, 16.07. közt.
B
Hosszú élettartam, fényes hang
BVik 09.07.2024
Sok éve használom már a Knobloch CX 300ADC-t, és eddig még sosem csalódtam bennük. A többi eddig próbált húrhoz képest hosszabb az élettartamuk, sokáig fényes marad a hang, a hangolás gyorsan beáll, stabilan tartja is azt.
Az élettartama miatt nagyon megéri, már több embernek ajánlottam, akik szintén hasonló véleményeket fogalmaztak meg vele kapcsolatban.

Karbon húr létére egészen jól nyújtható, mint egy nylon húr, de mellette a karbonra jellemző gyors hangindítása is megvan. Zongora-gitár duó esetében sokkal jobban kiszól a karbon, mint a nylon párja.