8-10 héten belül szállítható
8-10 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

v
harapós dög
vBalázs 21.06.2023
Egy Ibanez GRG170DX után inkább vintage vizekre szerettem volna evezni. Nem próbáltam előtte a gitárt, de a youtube videók meggyőzőek voltak, így megrendeltem. Amikor először próbáltam, eléggé furcsa volt a superstrat Ibanez után, de az aktív EMG úgy harapott, hogy nem volt kétségem, ez a gitár nekem kell. Benne van az a vintage hang, amire vágytam, és nem kellett milliós Gibbon hozzá. Kicsit árnyalta a dolgot, hogy felületi korrózió miatt a pickup váltó kapcsoló pár óra múlva elromlott (ezért a 4 csillag), de egy kis kontakt-spray megoldotta a problémát. Remélem más baj nem lesz vele, megtartom, no question.