Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 10.07. és Csütörtök, 11.07. közt.
G
Váratlan meglepetés
Gondocsi 23.12.2019
A gitárt Thomann-tanácsadóm segítségével választottam ki. Őszintén szólva nem vártam túl sokat egy alig több, mint 200 Eurós hangszertől. Ehhez képest a kidolgozása és a játszhatósága is kellemes meglepetés volt. Nagyon kerestem valami kis hibát az összeszerelésen és a festésen, de nem találtam semmit. Beállítva érkezett, azonnal használható állapotban volt. A bundok nem élesek, a hangolókulcsokat egyszer beolajoztam, nagyon stabilnak bizonyultak. Még a tremoló használata sem hangolja el a gitárt. Néhány hét után a nyakát utánaállíttattam hangszerésszel, tökéletesnek mondható. Van drágább gitárom is, bárcsak az is ilyen kiváló lenne. Most már két éve használom, a bundokon nincs kopásnyom. Egyedül a pick-up-ok hangszíne nem tetszett. Ez sem hiba, hanem csak sajátosság, de kicseréltem őket Seymour-Duncanekre. Egy tremoló-rugót kivettem, mert nem szeretem, ha túlságosan kemény, de a hangtartása ettől nem romlott. Apró észrevétel, hogy a tremolókar használat közben hozzáér a lyuk széléhez, amelybe bele kell helyezni, ez kicsit kocogós érzetet kelt. Apró műanyag bélés a lyukban segítene ezen. Összességében teljesen elégedett vagyok, sokkal többet kaptam, mint amire számítottam. Szép és kiváló hangszert kaptam biztonságos csomagolásban, a kapcsolattartóm által gondosan felkészített állapotban. Ha valaki nem tud elég jól játszani rajta, az biztosan nem a hangszeren múlik. Én ugyan csak otthon játszom, de nagyon stabil hangszer, biztos, hogy jó bírja a nagyobb igénybevételt is.
Erősítés nélkül is gyönyörűen szól, kiváló kitartott hangot ad. Bátran ajánlom mindenkinek, aki ebben az árkategóriában kiváló hangszert keres

S
Amikor örömöt okoz a gitárvásárlás
SuperVoodoochile 02.03.2024
A gitár 4 nap alatt megjött, a szállítás, csomagolás abszolút profi. Ez a kilencedik gitárom, tehát össze tudom hasonlítani drágább és olcsóbb hangszerekkel is. A csomag kibontása közben izgatottan vártam a pillanatot, hogy kézbe foghassam az új gitárt, amin még senki nem játszott, csak az én kezemben fog szólni. Miután kivettem a gondosan becsomagolt Paradise Flame színű hangszert csak ennyit mondtam: gyönyörű. Rövid hangolás után már meg is szólalt, éreztem, minden rendben van vele, mintha egy sokkal drágább gitáron játszanék. Néhány apró beállítást végrehajtva (húrmagasság, oktávbeállítás) tökéletesen személyre szabtam, és felvételeket készítettem vele. Egyébként majdnem tökéletes beállítással érkezett a gitár, tényleg csak az én kezemhez kellett állítani. Ezután meghallgattam erősítőn is a hangzását, és megéreztem, hogy egy új egyéniség gazdagítja a már meglévő gitárparkomat. Az értékelésem tehát szubjektív lett, de negatívumokat, zavaró hibákat nem találtam, ezért maximálisra értékelem a hangszert és a Thomann profizmusát. Köszönettel: egy igazi zenebarát.