Tovább az oldal tartalmához
seventy years logo
A Thomann jubileumot ünnepel! Köszönjük hűséged! Fedezd fel évfordulós ajánlatainkat. Tovább az akciókhoz

Harley Benton CG-400CE Thinline BK

Szállítás megközelítőleg Hétfő, 2.09. és Kedd, 3.09. közt.
D
Nagyszerű hangszer
Dgabor 30.03.2021
Nagyszerű hangszer. Olyan amilyennek lennie kell. A hangszer kényelmes , magasabb fekvésben is jól játszható. A hangja akusztikusan is határozottan jó - rendes basszus hangokkal. Elektromos hangja is meggyőző, hamar lehet olyan hangot beállítani amit szeretnél.
Véleményem szerint ez egy nagyszerű gitár. A gyári beállítás sznekem 95% -os volt. Ez szintén rendben. A további 5 % a húrmagasság személyre szabása .
Én elektromos gitáron játszon nagyon rég óta és még nekem is jól használható.

Ami nem az igazi: a szine :) De ezért semennyi csillag levonás nem jár részemről. Azt gondoltam megfogok barátkozni vele. De nem.

H
Szuper hangszer
Haapikatscha 08.07.2023
Ez volt az első hangszer rendelésem, nem csak Thomanntól, hanem úgy alapjában véve. Féltem is hogy mit kapok ennyi pénzért. Nem kellett volna félnem.
A rendelés pár napon belül megérkezett.
Kibontottam és egy gyors hangolás után már tudtam is játszani.
Próbán a hangszedőket is kipróbáltam. Minden tökéletesen működik.
Ha negatívat kellene mondani, akkor csak annyi hogy a felső húrláb, nyereg, éles. De ez egy könnyen orvosolható probléma, meg ennyi pénzért nem problémázok ezen.
Ajánlom ezt a hangszert.