Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 2.07. és Szerda, 3.07. közt.
s
Első banjom
seagullatis 13.11.2020
Ír és bluegrass zenére vettem, a fő hangszerem nem a banjo, ezért egy olcsóbb kategóriájú hangszert választottam. A Harley Benton márkában most sem csalódtam. Ár érték arányban nagyon jó hangszer, használható, jó hangú darab. Picit kellett vele foglalkozni, beállítani. Nekem teljesen megfelel, felvételeken jól szól, ha valaki komolyabb hangszert akar, akkor ahhoz mélyebben a zsebbe kell nyúlni. Ajánlom a kezdő és középhaladó muzsikusoknak! :)

f
Banjo elérhető áron
fgabor 20.02.2020
Tanuló hangszernek vettem, beállítva, behangolva (!) érkezett. Szerintem a célnak megfelel, és a töredékébe kerül a márkás hangszereknek. Kivitelezésre szép, és amennyire meg tudom állapítani (nem volt még 5 húros banjom), hangra sem lehet ellene kifogás. tartósságról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de nem tűnik tákolmánynak, remélem, sokáig bírni fogja.
Magyarországra szállításkor, amennyiben nem futár küldi, érdemes lenne jobban becsomagolni, a sérülések elkerülése végett. Az enyém megúszta, de akármi is lehetett volna, ahogy kihalászták a csomagra borult tévék és egyebek alól...