stabilitás

kezelhetőség

4-5 héten belül szállítható
4-5 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

FI
Furi Istvan Matyas 20.08.2021
Ahogy a Hardcase HN14SDX Deluxe Snare Case tok esetében is jeleztem, itt is az volt a tapasztalatom hogy a már csomagolás után kibontott termékben a szivacs ragasztása olyan silány minőségű volt hogy kipostázás és szállítás közben le volt esve és bármennyire próbálkoztam visszaragasztani a helyére mindig leesett a szivacs. Másik ragasztóval próbálkozva (GorillaGlue és Ragasztópisztoly) használata mellett is folyamat leesik az original HardCase szivacs.
Úgy gondolom hogy ennyi pénzért amennyibe kerül ez a tok szett az a minimum hogy ez nem fér bele. Ezt leszámítva a tok amúgy kíváló és nagyon sok kellemetlenségtől megvédte a dobjaimat. A maximális védelem miatt az összes Hardcase-emet a Thomannon vásárolt szivacs (t.akustik HiLo-N25) segítségével extrán kibéleltem.
stabilitás
kezelhetőség