kezelés

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 1.07. és Kedd, 2.07. közt.
F
Tökéletes kis csöves erősítő!
FrankPeti 19.06.2021
Olyan erősítőt kerestem, amellyel otthoni környezetben kiválthatom a jó öreg Laney 60W erősítőmet, mert az nagyon hangos, egyszerűen nem lehet otthon moderáltan beállítani. A Bugera V22HD Infinium egy tökéletes telitalálat volt (miután előtte néhány más modelt vissza kellett küldenem), ennek az erősítőnek rendkívül szép hangja van, van benne élet, melegség, jól hozza a mélyeket is. Lehet vele egészen halkan is játszani este 11-kor, de fel lehet tekerni jó hangosra is, tehát éppen azt a hangerő tartományt tudja, ami egy magamfajta hobbi gitárosnak kell. Ehhez okos megoldás a hátulján található triode/pentode átváltó. További előnye, hogy az alacsonyabb jelszintű gitárokat rendkívül jól kezeli. Tehát azt tapasztaltam, hogy a nagyteljesítményű Laney kb. csak a humbucker-es superstratot szereti, a sima strat vagy a telecaster erőtlenebbnek tűnnek, ezzel szemben a Bugeraval ez a két single coil gitár elképesztően jól énekel. A Bugera nem szereti, ha nagy a beérkező jel, tehát semmit nem kell nagyon feltekerni, simán jól fog szólni. Beletelt pár napomba, mire kitapasztaltam az ideális beállításokat, minden pedálommal. De végül az eredmény hibátlan, minden egyes eszközöm és gitárom jól szól. Nagyon hálás vagyok ennek a kis V22-esnek, szuper darab!
kezelés