kezelés

6-8 héten belül szállítható
6-8 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

G
Nagyonjó ár szolgáltatás ezért a pénzért.
GtLeGate 25.06.2022
Meglepően masszív felépítésű, jó anyag használat, talán csak a potméter kupakokba köthetnék bele. Atok kicsit gagyik.
Az overlay-ek is nagyon jól jönnek. Ableton Live-val használom és csak egy bibit vettem észre, mégpedig a sáv váltások lekövetésénél:
Ha az újonnan kiválasztott sáv nem az aktuális sáv 8-as csoportjában van akkor megfelelő irányba navigáló a bank váltó gombokat meg kell nyomni akár töbször is (attól függően hányszor 8 sáv a távolság), hogy átváltson az újonnan kiválasztott sávra. Ez gondolom a nagytestvérekkel való kompatibilitás miatt van így, de azért kicsit zavaró az egypotis verziónál.
kezelés