Tovább az oldal tartalmához
seventy years logo
A Thomann jubileumot ünnepel! Köszönjük hűséged! Fedezd fel évfordulós ajánlatainkat. Tovább az akciókhoz

D
Pozitív csalódás
Davepapa 15.02.2023
Elégedett vagyok a hangjával, rosszabbra számítottam.
Még be kell gondolom járatni kicsit. Az egyik hangfal sérülten érkezett, de az üzlet pénzzel kompenzálta a szállítási problémát.
A hangfal borítása szép, a védőrács erősnek tűnik.
Talpa nagyon jól tapad, viszonylag vastag puhább fajta gumiból készült.
Hordfül és a csatlakozó tálca műanyag.
Tényleg meglepően hangos és egész tisztán szól.
Megbontani nem bontottam meg, mert ha esetleg meglátom a mélyhangszórón, hogy esetleg 6-7 centis mágnes van, akkor sírva is fakadok :D Jobb így hallgatni, hogy nem tudom mi van benne.
Amit még észrevettem, hogy az alsó hangszóró jobban le van vágva frekitartományban, mint a felső.

I
Otthoni felhasználásra
Ipike 22.02.2019
A hangfal nagyon tisztán és er?teljesen szól.Otthoni felhasználásra pl:zenehallgatásra,nagyon jó.A két mély hangszóró az 1 db magas hangsugárzóval éppen a megfelel? hangzást biztosítja.