2-3 héten belül szállítható
2-3 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

D
Kevés pénzért jó audio interfész
Dogio 13.06.2024
Majdnem minden tekintetben meg vagyok elégedve az UMC 404HD-val. Nagyon jól szól, megvan benne minden olyan lehetőség, amire egy home stúdiónak szüksége van és könnyen kezelhető. A kinézete nekem egy kicsit fantáziátlan, de ez nem volt nálam szempont, amikor megvásároltam. Olyan interfészt kerestem, ami megfizethető és használható egy háromtagú podcast valós idejű rögzítésére. Ez az interfész tükéletesen teljesítette minden ilyen jellegű elvárásomat.
Az egyetlen gondom vele, hogy Pro toolsban gyakran megszakad a lejátszás egy-egy pillanatra, mintha a buffer nem lenne elég, de hiába állítottam nagyobb bufferre, a probléma továbbra is fennáll. Podcast editnél ez azt jelenti, hogy néha egy szótag kimarad és vissza kell vigyem, hogy még egyszer meghallgassam, hogy megbizonyosodjak róla, csak a lejátszásban volt a hiba és nem a felvételben. Ha ezt a problémát orvosolná a Behringer, tökéletesen elégedett lennék.

s
Egyszer? és nagyszer?
seagullatis 12.12.2018
Házi stúdióban használom, könny? kezelni, minden funkciót tud, amire nekem szükségem volt. Ár érték arányban verhetetlen, régóta használok Behringer termékeket, nekem bevált mindegyik.
Nem tudok negatív tulajdonságot. Szuper hangkártya!

t
tökéletes
tocsey 14.03.2019
Ár/érték arányban tökéletes! 4 bemenet!! Megbízható, jól m?ködik, közel 0 latencível 48k/24bit mellet (reaper, kontakt, sample libraries). Fenomenáliis!

A
Arnidrummer 09.11.2019
Kifelyezetten jó hangkártya cserében olcsó de kezdõknek nagyon jól jöhet dobokat felvenni .