fénykibocsájtás

ADJ Mini Dekker

Szállítás megközelítőleg Péntek, 12.07. és Hétfő, 15.07. közt.
M
Tökéletes
MaNDiSCo 26.10.2018
Ár érték arányban tökéletes választás volt.
Mobil DJ-ként a 9*10W-os LED-es PAR lámpák használata miatt szükségünk volt egy olyan lámpára, ami hasonlóan pöttyöket vetít, de látszik is az er?s PAR lámpák mellett. Ezt tökéletesen megteszi, ráadásul DMX vezérelhet?, minden színe külön is.
Szintén fontos szempont volt, hogy jól terítsen is. Nagyon jól szétszórja a fény-pöttyöket, beszínezi a termet. Kisebb bulin 1 db is teljesen elég volt bel?le.

Ami hátrány, hogy ha DMX vezérl? nélkül használjuk, akkor lassú zene esetén is nagyon gyorsan mozognak a pöttyök, egy ütemre megtesz egy teljes "kört" (oda-vissza). Jó lenne ha a 0-n kívül a sensitivity potméternek lenne olyan állása, amire zenére mozog a lámpa, de nem mozog egy gyors oda-visszát, hanem kicsit mozdul.
Kicsit több beépített módot vártam volna: van a show mode, illetve hangérzékeny vagy nem.
fénykibocsájtás