Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 10.07. és Csütörtök, 11.07. közt.
T
ár/érték arányban szuper
Tomi. 10.05.2019
Eddig nálunk jól szuperálnak (2 db). Távirányítóval használjuk koncerteken, főleg klubokban, ahol bőven elegendő a füstmennyiség és a színezés. Szabadtérre viszont kettőnél többet célszerű beüzemelni.
Távirányítóval a 4 alapszín (piros, zöld, kék, borostyán) használható, DMX vezérléssel még nem lett tesztelve, de a lehetőség adott. A felfűtés kicsit hosszabb ideig tart, mint a sima füstgépeknél (~8-10perc), így időben be kell őket kapcsolni produkció előtt.
Az egyik gép füstfolyadékkal együtt lett rendelve (ADJ Fog Juice CO2).

N
Kimagasló minőség
NuttyDog 11.05.2022
Több ködgépet is próbáltam már: ADJ VF volcano, Eurolite NSF-100, de magas energiafogyasztás ellenére nem voltam megelégedve a köd magasságával és mennyiségével, illetve szerettem volna, ha valamivel kevesebbet fogyaszt. Az ADJ Fog Fury Jett ködgépet abban a reményben rendeltem, hogy kevesebb fogyasztás mellett magasabb minőségű készüléket kaphatok, nagyobb ködkibocsátással. A ködgép pont megfelel annak, amit reméltem, ráadásul tehetem egymással szembe is őket, mert nem a sarokra rakták a LED-et.

B
Nagyon jó termék
BotiTM 03.06.2022
Az eredetileg kiszemelt típus helyett végül ezt választottam. Sokkal nagyobb füst és nagyon jó, hogy akár felülre is szerelhető. Ha kisebb setuphoz kell ésnem kell DMX vezérlő,akkor pedig hasznos a hozzá csomagolt vezeték nélküli távirányítós egység.