K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 2.10. a Čtvrtek, 3.10.
SS
Think twice!!
SAN SERVICE 09.05.2023
Koupil jsem vše nové.Počítač (Aplle M1),ProTools Studio a Antelope Disctret 8 Pro. Nainstaloval. Discrete 8 Pro byla funkční jako zvukovka, pluginy z něj ale v ProTools nešlo otevřít. Kontaktoval jsem Antelope podporu a rada byla "koupit za €99 afx2daw plugin. To mělo fungovat i bez něj ne? Dobrá, koupil jsem si ho. A stejně to nefunguje. Antelope podpora mi občas něco poradí (přeinstalovat driver,naistalovat starší verzi pluginu...), ale stejně mi to nefunguje. A radit se jim už moc nechce. Nemělo by to fungovat hned? V 21.století? Cítím se oklamán.